W ofercie mieszkania 3 i 4 pokojowe, każde z własnym ogródkiem i miejscem parkingowym. Powierzchnie od 52 do 62 m2.

Skontaktuj się, a uzyskasz więcej informacji.
Umów się na spotkanie i przegląd mieszkań.

Aktualna inwestycja - ul. Pogodna 1, Gowarzewo.
Już w sprzedaży!

Nasz nowy projekt mieszkaniowy to osiem urokliwych mieszkań, każde z własnym ogrodem, umiejscowionych w sercu Gowarzewa koło Poznania. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o życiu w bliskim sąsiedztwie natury, a jednocześnie chcą zachować dogodny dojazd do centrum Poznania.

Osiem lokali mieszkalnych, budowa czterech budynków jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej.

Domy i mieszkania w naszej ofercie dostępne są w dobrej cenie, co sprawia, że są one atrakcyjną propozycją dla wszystkich poszukujących komfortowego i przestronnego miejsca do zamieszkania. Nasze cztery budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej charakteryzują się elegancką architekturą, która nawiązuje do uroków willi miejskich. Położone w otoczeniu parku i osiedli mieszkaniowych, zapewniają spokojne i przyjazne otoczenie dla całej rodziny.

Sprawdź ogłoszenia na otodom:
Mieszkanie 61,6 m2, 4 pokoje
Mieszkanie 61,6 m2, 4 pokoje
Mieszkanie 61,6 m2, 4 pokoje

W sprzedaży – Inwestycja w Gowarzewie

Na spacer:

Usługi w pobliżu:

Dla tych, którzy pracują lub często odwiedzają centrum Poznania, mamy dobrą wiadomość – dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską zajmuje zaledwie 20-30 minut. Oznacza to, że można cieszyć się urokami życia na obrzeżach miasta, nie rezygnując z wygody korzystania z jego udogodnień.

Przyszli mieszkańcy naszego nowego osiedla mogą także liczyć na bliskość placówek oświatowych, co czyni to miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi. W okolicy znajdują się nowoczesne przedszkola oraz dostęp do opieki zdrowotnej, co gwarantuje pełen komfort życia.

Jeśli zależy Państwu na aktywnym trybie życia, to w otoczeniu osiedla znajdą Państwo malownicze ścieżki rowerowe. To doskonała okazja do relaksu na świeżym powietrzu i odkrywania uroków przyrody.

W ofercie mieszkania 3 i 4 pokojowe, każde z własnym ogródkiem i miejscem parkingowym. Powierzchnie od 52 do 62 m2.

Nasza firma deweloperska poświęca szczególną uwagę jakości, funkcjonalności i komforcie, dlatego możecie być Państwo pewni, że inwestując w nasz projekt, otrzymują Państwo nie tylko mieszkanie, ale także miejsce, w którym można spełnić swoje marzenia o wymarzonym domu.

ul. Pogodna 1, Gowarzewo

Jesteś zainteresowany?

czas odkryć

Budowę

Lokalizacja

Projekty realizujemy w Poznaniu i okolicach.

USŁUGI

Odpowiadamy za cały proces inwestycyjny – od koncepcji, przez realizację, po przekazanie obiektu do użytkowania.

Kontakt

Formularz kontaktowy

    © Grochowski-development.pl Wszystkie zdjęcia na stronie przedstawiają nasze realizacje. Rodo.
    Powered by Design-24.pl.