Uzyskaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Firma

Tak, oferujemy gwarancję na wszystkie nasze prace. Jeśli wystąpią jakieś problemy z naszą pracą, zawsze jesteśmy gotowi zająć się tym jak najszybciej i rozwiązać problem. Gwarancja na okres 2 lat od zakupu domu.

Tak, nasza firma oferuje usługi projektowania budynków od podstaw. Pomogę Państwu wybrać najlepsze rozwiązania projektowe, aby Twój budynek był funkcjonalny, piękny i dopasowany do Twoich potrzeb.

Nasze zespoły starają się działać tak szybko, jak to możliwe, ale zawsze stawiamy na jakość i bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów. Przewidywalny odbiór: I kwartał 2024 r.

Techniczne

Stan deweloperski to etap budowy obiektu, w którym budynek jest w zasadzie gotowy do zamieszkania, ale wymaga jeszcze pewnych wykończeń i instalacji, aby spełniać standardy mieszkalne. W naszym przypadku, stan deweloperski uwzględnia wiele istotnych elementów, takich jak:

  1. Ocieplenie – Wszystkie ściany budynku są odpowiednio ocieplone, co zapewnia odpowiednią izolację termiczną i energooszczędność.

  2. Podjazd i kostka brukowa – Teren wokół budynku został odpowiednio wyprofilowany, a podjazd i chodniki wyłożone są estetyczną i trwałą kostką brukową.

  3. Częściowe ogrodzenie – Działka została częściowo ogrodzona, co zapewnia prywatność oraz bezpieczeństwo na terenie nieruchomości.

  4. Tynki – Wnętrza budynku zostały wykończone tynkami, przygotowując je do dalszych prac wykończeniowych.

  5. Ogrzewanie kompletnie – Budynek wyposażony jest w kompletny system ogrzewania, co zapewnia komfort cieplny w każdym pomieszczeniu.

  6. Ocieplenie poddasza – Poddasze zostało odpowiednio ocieplone, co pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury w całym budynku.

Tak, nasza firma oferuje usługi instalacji ogrzewania podłogowego. Jest to popularne rozwiązanie dla domów i mieszkań, które zapewnia ciepło w całym pomieszczeniu i minimalizuje straty ciepła.

Uzbrojenie terenu to proces przygotowania terenu pod budowę budynku, obejmujący m.in. wykonanie robót ziemnych, układanie sieci wodno-kanalizacyjnych oraz sieci energetycznych i telekomunikacyjnych.

Sposoby na ograniczenie strat energii w budynkach to m.in. stosowanie izolacji termicznej, okien i drzwi o niskim współczynniku przenikania ciepła, zastosowanie systemów odzysku ciepła czy też montaż instalacji fotowoltaicznych.

Tak, można stosować różne rodzaje ogrzewania w jednym domu, np. podłogowe w jednej części domu, a grzejniki w innej. Zaletą takiego rozwiązania jest elastyczność w dostosowaniu sposobu ogrzewania do potrzeb i preferencji użytkowników.

Minimalna wysokość pomieszczeń w domu według przepisów budowlanych wynosi 2,5 m.

Jesteś zainteresowany?

czas odkryć

Budowę

Lokalizacja

Projekty realizujemy w Poznaniu i okolicach.

USŁUGI

Odpowiadamy za cały proces inwestycyjny – od koncepcji, przez realizację, po przekazanie obiektu do użytkowania.

Kontakt

Formularz kontaktowy

    © Grochowski-development.pl Wszystkie zdjęcia na stronie przedstawiają nasze realizacje. Rodo.
    Powered by Design-24.pl.